Organizacja wesel pod Poznaniem (Wielkopolska)

Strona główna » Wesela » Organizacja wesela
chrzciny poznań.jpg

Profesjonalna organizacja wesela

Organizacja ślubu i wesela to wyzwanie, które spędza sen z powiek niejednej parze. Zorganizować tradycyjne wesele czy może raczej zdecydować się na uroczystość w nowoczesnym stylu? Czym kierować się podczas wyboru sali i menu weselnego? To tylko niektóre z setek pytań, przed którymi przyjdzie Wam stanąć zanim staniecie na ślubnym kobiercu. Ważne jednak, byście nie zatracili się całkowicie w wirze przygotowań i by nie umknęło Wam to, co najważniejsze. Z tego powodu zachęcamy Was do skorzystania z naszego profesjonalnego wsparcia w organizacji wesela na terenie Poznania i okolic. 

Wyślij zapytanie

Wyjątkowy wieczór w wyjątkowym miejscu

Zapewniamy elegancką, przestronną i klimatyzowaną salę, która pomieści nawet 200 osób. W naszym domu weselnym dysponujemy komfortowym zapleczem noclegowym, w tym romantycznym apartamentem dla nowożeńców. Organizacja wesela pod Poznaniem w naszym wydaniu to indywidualne podejście do oczekiwań każdej pary, tak byście na każdym kroku czuli, że ten dzień należy wyłącznie do Was.

Uczta dla podniebienia

Szczególnie dużo uwagi poświęcamy komponowaniu odpowiedniego menu. Nie od dzisiaj wiadomo, że jednym z zasadniczych kryteriów, według których goście weselni oceniają poziom uroczystości, jest jakość, sposób i pory podawania posiłków. Dobrze wiemy, jak organizować wesela pod Poznaniem, aby właściwie sprostać temu wyzwaniu. Posiadamy rozbudowane zaplecze kuchenne, w którym profesjonalni kucharze przygotowują wyselekcjonowane posiłki. Serwowane przez nas potrawy nie tylko wybornie smakują, ale także efektownie ozdabiają weselny stół. Zapewniamy też całonocną obsługą kelnerską. 

Catering - usługi gastronomiczne
dom weselny hedan.jpg

Bajkowe wesele pod Poznaniem

Od lat z powodzeniem organizujemy przyjęcia weselne w Wielkopolsce. Jeśli poszukujecie sprawdzonego, klimatycznego miejsca na tę wyjątkową noc, warto odwiedzić nasz „Dom Gościnny” pod Poznaniem, gdzie przygotowaliśmy możliwość wynajmu apartamentu dla nowożeńców. W sposób szczególny zapraszamy mieszkańców takich miast jak:

  • Swarzędz
  • Luboń
  • Kórnik
  • Śrem
  • Mosina
  • Kościan
  • Środa Wielkopolska
  • Kostrzyn
  • Września

Udowadniamy, że organizacja ślubu i niezapomnianego wesela jest możliwa w przystępnej cenie!

Nasze usługi organizacji i planowania wesela kierujemy do klientów z województwa wielkopolskiego.

Zadzwoń

Reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 537-009-740