Catering na imprezy Poznań (Wielkopolska)

Strona główna » Catering » Na imprezy
usługi cateringowe.jpg

Hedan oferuje szeroki zakres usług gastronomicznych, m.in. catering na imprezy na terenie Poznania oraz innych miast Wielkopolski. Profesjonalna kadra pracownicza oraz produkty najwyższej jakości gwarantują usługę gastronomiczną na wysokim poziomie. W ofercie cateringowej znajduje się jedzenie wykonane z najwyższej jakości świeżych i zdrowych produktów. Różnorodność oferty pozwala na skomponowanie menu maksymalnie dostosowanego do charakteru imprezy oraz liczby zaproszonych gości. Catering to nie tylko posiłki regeneracyjne - w ofercie znajdują się przekąski, kanapki oraz różnego rodzaju ciepłe dania obiadowe kuchni polskiej i innych.

Wyślij zapytanie

Dostosowane menu do okazji

Gwarantujemy ofertę cateringową z jadłospisem dostosowanym do okazji, polecamy się na:

Idealne przyjęcie

Przygotowanie przyjęcia jest czasochłonnym i często nie tanim przedsięwzięciem, dlatego warto skorzystać z usług firmy cateringowej. Wystarczy określić charakter przyjęcia, liczbę gości oraz upodobania dotyczące jedzenia, a my przygotujemy menu, które z pewnością przypadnie do gustu zaproszonym gościom, a następnie dostarczymy zamówienie pod wskazany adres. Można na nas polegać, wszystkie dostawy odbywają się w wyznaczonym przez klienta terminie. Catering na spotkania to świetny pomysł przy organizacji imprez, również tych, które odbywać się będą w domowym zaciszu. Pyszne potrawy sprawią, że goście będą zadowoleni, a gospodarz będzie mógł w pełni cieszyć się ich obecnością, bez konieczności spędzania części przyjęcia w kuchni.

Wyborny smak potraw i najwyższa jakość składników to priorytet przy przygotowywaniu jedzenia. Oferujemy potrawy dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustów klientów. Wielkość przyjęcia, które organizujesz nie ma dla nas znaczenia, gwarantujemy profesjonalną obsługę cateringową zarówno podczas małych spotkań rodzinnych, jak i dużych imprez firmowych. Cennik ustalany jest indywidualnie - ceny uzależnione są od ilości i rodzaju zamawianych posiłków. Nie musisz martwić się o dojazd i odbiór jedzenia - firmę cateringową cechuje terminowość i profesjonalizm, dlatego zamówienie jest dostarczane przez nas pod wskazany adres dokładnie o wyznaczonej godzinie.

catering wielkopolska.jpg
bierzmowanie.jpg

Bankiety rodzinne i firmowe

Obsługujemy klientów firmowych oraz indywidualnych. Obszar, na którym działamy, to Wielkopolska. Oferujemy obsługę gastronomiczną imprez o różnym charakterze oraz wielkości. Gwarantujemy menu dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz okazji i charakteru spotkania. Każde zamówienie, również te tematyczne, takie jak m.in. wigilie firmowe, bankiety czy spotkania świąteczne, przygotowujemy z największą starannością. Hedan to usługa cateringowa na najwyższym poziomie, doskonałe i świeże potrawy w atrakcyjnych cenach.

Transport na terenie Wielkopolski

Dzięki bazie transportowej wszystkie zamówienia na terenie Wielkopolski realizowane są o czasie, a to niezwykle ważne w branży gastronomicznej. Oferujemy dowóz na terenie Poznania i innych miast Wielkopolski takich jak:

  • Kórnik
  • Środa Wielkopolska
  • Śrem
  • Swarzędz
  • Luboń
  • Mosina
  • Kościan
  • Września
  • Kostrzyn
catering dla firm

Zadzwoń

Reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 537-009-740