Imprezy firmowe Poznań - Wielkopolska

Strona główna » Imprezy » Imprezy firmowe
dom weselny pod poznaniem.jpg

Imprezy firmowe to ważny element życia pracowniczego - pozwalają na spotkanie się poza biurem w mniej formalnych okolicznościach i wspólne spędzenie czasu, które zaowocować może zacieśnieniem więzi. Dobry i efektywny zespół to zgrany zespół. Dom Gościnny Hedan pod Poznaniem to obiekt oferujący m.in. organizację imprez firmowych i wynajem sali na spotkania integracyjne dla firm lub na służbowe spotkanie biznesowe.

Wyślij zapytanie

Sala na imprezy firmowe

“Dom Gościnny” znajdujący się pod Poznaniem to idealna przestrzeń do organizacji imprez firmowych i spotkań biznesowych. Piękna okolica, duży ogród oraz komfortowe wnętrza to gwarancja zadowolenia uczestników imprez i spotkań zarówno formalnych, jak i nieformalnych. Przestronna, klimatyzowana sala pomieści do 200 osób, co czyni ją świetnym miejscem do zorganizowania eventów takich jak firmowe imprezy andrzejkowe, wigilie firmowe czy cykliczne spotkania pracownicze.

Obsługa cateringowa imprez firmowych

Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę imprez firmowych - zachęcamy do skorzystania z oferty cateringowej, która oferuje szerokie usługi gastronomiczne. Zrezygnuj z tanich i niezdrowych przekąsek - zapewniamy catering dostosowany do charakteru imprezy czy spotkania biznesowego: zimny bufet z przekąskami lub ciepłe dania, zarówno tradycyjne, jak i bardziej wykwintne. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Cennik ustalany jest indywidualnie - ceny uzależnione są od ilości i rodzaju zamówionych dań. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy cateringowej.

imprezy okolicznościowe.jpg
Stół na imprezę

Dostosujemy salę do charakteru imprezy

Dom gościnny Hedan to możliwość wynajmu sali na potrzeby organizacji m.in. imprez firmowych czy spotkań biznesowych. Przestronne pomieszczenie umożliwia dowolny układ stołów i aranżację wnętrza, tak by było ono dostosowane do charakteru  spotkania - biznesowego, konferencji czy o mniej formalnym charakterze. Przygotujemy salę oraz dekoracje, tak by wystrój spełniał wszelkie oczekiwania. Oferujemy profesjonalną usługę na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta bez względu na wielkość organizowanej imprezy.

Imprezy firmowe pod Poznaniem

Obiekt zlokalizowany jest jedynie 22 km od centrum Poznania, dlatego oferta skierowana jest głównie do firm znajdujących się na terenie województwa Wielkopolskiego w miastach takich jak:

  • Poznań
  • Kórnik
  • Środa Wielkopolska
  • Śrem
  • Swarzędz
  • Luboń
  • Mosina
  • Kościan
  • Września
  • Kostrzyn
przed domem gościnnym.jpg

Zadzwoń

Reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 537-009-740