Wesela pod Poznaniem (Wielkopolska)

Strona główna » Wesela
przyjęcie weselne

Wesele, o jakim marzycie...

Ślub i wesele to jedne z ważniejszych momentów w życiu. Jeśli organizacja tych wyjątkowych uroczystości dopiero przed Wami, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Marzycie o bajkowym weselu za miastem? Nie mogliście lepiej trafić! Planowanie wesela i przygotowanie wyjątkowych uroczystości to nasza specjalność, a przy tym prawdziwa pasja.

Posiadamy elegancki, kameralny dom weselny pod Poznaniem, który wyróżnia się między innymi niebanalnym wystrojem i komfortową bazą noclegową. Nowoczesna sala i unikalne menu, to tylko niektóre z elementów, które zapewnią piękne wspomnienia zarówno Wam, jak i Waszym gościom. „Dom Gościnny” to wyjątkowe miejsce w Wielkopolsce, do którego zapraszamy wszystkie przyszłe Pary Młode z Poznania i okolic: Lubonia, Swarzędza, Mosiny, Kostrzyna, Kórnika, Środy Wielkopolskiej, Śremu i Wrześni.

Wyślij zapytanie

Posiadamy elegancki, kameralny dom weselny pod Poznaniem, który wyróżnia się między innymi niebanalnym wystrojem i komfortową bazą noclegową. Nowoczesna sala i unikalne menu, to tylko niektóre z elementów, które zapewnią piękne wspomnienia zarówno Wam, jak i Waszym gościom. „Dom Gościnny” to wyjątkowe miejsce w Wielkopolsce, do którego zapraszamy wszystkie przyszłe Pary Młode z Poznania i okolic:

  • Lubonia
  • Swarzędza
  • Mosiny
  • Kostrzyna
  • Kórnika
  • Środy Wielkopolskiej
  • Śremu
  • Wrześni

Profesjonalna organizacja wesela

Ślub i wesele, czy to huczne czy kameralne, to setki spraw do załatwienia. Dla wielu par to piękne, choć także dosyć stresujące okoliczności. Z tego względu zachęcamy, by wyzwanie przygotowania przyjęcia weselnego powierzyć profesjonalistom. Od lat organizujemy wesela w Wielkopolsce i wiemy, że każda para ma własną, indywidualną wizję wymarzonego wesela. Uważne słuchanie i bazowanie na doświadczeniu sprawia, że potrafimy ją odkryć, a następnie urzeczywistnić. Wy cieszycie się chwilą, a my troszczymy się o resztę, zapewniając Wam piękną salę, wyszukane menu i profesjonalną obsługę kelnerską. 

oferta wesele 2
przyjęcie weselne okolice poznania.jpg

Sala weselna w „Domu Gościnnym”

Na wesele w Wielkopolsce - pod Poznaniem i w jego okolicach wybierz nasz Dom Gościnny. Posiadamy elegancką salę weselną pod Poznaniem, która pomieści nawet 200 osób. Jej stylowe, przestronne wnętrze sprawia, że każda uroczystość zyskuje wyjątkową atmosferę. Całości dopełnia smakowite, a jednocześnie wykwintne menu, a także profesjonalna obsługa kelnerska. Z okien sali weselnej rozciąga się widok na ogród i na spokojną, malowniczą okolicę. Organizacja imprezy weselnej w Domu Gościnnym to gwarancja udanej zabawy w pięknym otoczeniu i przy pysznym cateringu weselnym.

Apartament dla nowożeńców pod Poznaniem

Nasz dom weselny pod Poznaniem posiada bazę noclegową, składającą się z 6 komfortowych pokoi. Szczególną uwagę przyciąga luksusowy apartament dla nowożeńców, wyposażony w garderobę i prywatną łazienkę z prysznicem. Panuje w nim jednak niepowtarzalny klimat, który sprawia, że para młoda może poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Tworzymy idealne warunki do świętowania oraz do odpoczynku

apartament dla pary młodej pod poznaniem.jpg
przyjęcia weselne zimą.jpg

Dom weselny, którego szukasz

Jeśli poszukujecie wyjątkowego miejsca na wesele w Wielkopolsce, w którym urządzicie niezapomniane przyjęcie weselne, zapraszamy do naszego Domu Gościnnego pod Poznaniem. Przygotujemy dla Was piękną salę, starannie dobierzemy odpowiedni na wesele catering i zapewnimy profesjonalną obsługę kelnerską. Organizujemy wesela pod Poznaniem od ponad 10 lat, a cateringiem weselnym zajmujemy się od ponad 20. Jeśli marzysz o idealnej imprezie możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby te marzenia urzeczywistnić. Wierz nam, to będzie piękne wesele!
Wesele blisko Poznania z dobrym dojazdem z Środy Wielkopolskiej i Kórnika, w malowniczym otoczeniu to marzenie, które może się urzeczywistnić. Dbamy o to, aby organizowane w naszym Domu Gościnnym w Wielkopolsce wesela na długo pozostały w pamięci Pary Młodej oraz jej gości. Pozwól nam uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wesela wszystkie pary z okolic Poznania.

Galeria

Nasze usługi przygotowania wesela kierujemy do klientów z województwa wielkopolskiego.

Zadzwoń

Reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 537-009-740