Stypy Poznań - Wielkopolska

Strona główna » Imprezy » Stypy
dom weselny pod poznaniem.jpg

Pogrzeb i stypa należą do tego rodzaju uroczystości, na których oby było nam dane być jak najrzadziej. Ich organizacja jest jednak w pewnych momentach życia nieunikniona. W czasie, kiedy musimy poradzić sobie z odejściem bliskiej osoby, warto zaufać profesjonalnej firmie cateringowej, która zorganizuje poczęstunek na stypę i zadba o podanie ciepłego posiłku żałobnikom.

W tym smutnym czasie, kiedy odchodzi ważna osoba, cała rodzina zbiera się razem, by wspólnie wspominać i oddać jej szacunek. Niezwykle istotne jest jej ugoszczenie w sposób należyty i zapewnienie ciepłego posiłku po nierzadko długiej podróży na pogrzeb. Bliskość rodziny może zapewnić spokój, ukojenie i poczucie bezpieczeństwa w tych trudnych chwilach.

Wyślij zapytanie

Godne pożegnanie

Bez względu na to, czy planują Państwo kameralne spotkanie w gronie zaufanych osób najbliższych, z którymi wspólnie oddadzą się Państwo refleksji, czy dużą stypę z większą ilością żałobników, warto zdecydować się na skorzystanie z oferty firmy cateringowej, która zajmie się organizacją wszystkich aspektów związanych z ostatnim pożegnaniem. 

Profesjonalna organizacja styp

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników jest gwarancją pełnego profesjonalizmu, a także spokoju, taktu i wyczucia, które są szczególnie ważne w tak wrażliwym czasie, jakim jest żegnanie się z bliską osobą. Z naszej strony gwarantujemy spokojną obsługę stypy. 

sala weselna w okolicach poznania.jpg
baaa20

Catering na stypę

Zatrudnienie firmy cateringowej może odjąć dodatkowych trosk związanych z zapewnieniem gościom odpowiedniego pożywienia na stypę. Decydując się na firmę cateringową mamy pewność, że wszystkie sprawy formalne zostaną uregulowane i jest to najwygodniejsze i najkorzystniejsze pod względem finansowym rozwiązanie sprawy przyjęcia pogrzebowego. 

Dowóz na terenie Poznania i całej Wielkopolski

Oferujemy dostawę cateringu oraz organizację styp w Poznaniu oraz innych miastach Wielkopolski:

  • Kórnik
  • Środa Wielkopolska
  • Śrem
  • Swarzędz
  • Luboń
  • Mosina
  • Kościan
  • Września
  • Kostrzyn
przed domem gościnnym.jpg

Zadzwoń

Reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 537-009-740