Catering dla firm Poznań (Wielkopolska)

Strona główna » Catering » Dla firm
catering wielkopolska.jpg

Catering dla firm w Poznaniu i okolicach

Obiady dla firm, w tym małych i dużych przedsiębiorstw, cieszą się coraz większą popularnością w całej Polsce, również w Poznaniu oraz okolicznych miastach Wielkopolski. Kolejne firmy doceniają wartość zdrowego i smacznego jedzenia dostarczanego przez firmy cateringowe. Zarówno pracownicy fizyczni, jak i umysłowi, potrzebują zapewnienia im niezbędnego w ciągu dnia posiłku regeneracyjnego. Tym bardziej dotyczy to uczestników konferencji czy warsztatów, od których wymagane są otwartość umysłu, kreatywność a także nieustająca motywacja do działania i współpracowania w grupie. Catering w takiej sytuacji okazuje się podstawą dobrych konferencji.

Oferujemy dowóz na terenie Poznania oraz w jego okolicznych miejscowościach. Dostarczamy catering do następujących miast w Wielkopolsce:

  • Kórnik
  • Środa Wielkopolska
  • Śrem
  • Swarzędz
  • Luboń
  • Mosina
  • Kościan
  • Września
  • Kostrzyn
Wyślij zapytanie

Kompleksowa oferta

Oferowana przez nas kompleksowa usługa cateringowa jest przeznaczona zarówno dla niewielkich, jak i dużych przedsiębiorstw czy instytucji, a także osób indywidualnych. Gwarantujemy dokładność obsługi cateringowej, elastyczność działania, dopasowanie potraw do gustów Klienta, a także profesjonalną obsługę kelnerską. Profesjonalnie zorganizowana obsługa cateringowa sprosta oczekiwaniom organizatorów i podkreśli prestiż konferencji, szkolenia biznesowego czy przeprowadzanych warsztatów. 

Zdrowe menu na Państwa stole

Zdrowe, dobrze przyrządzone, a przede wszystkim smaczne menu może zagościć na Państwa stołach, jeśli skorzystają Państwo z proponowanej przez nas oferty cateringowej skierowanej do firm i przedsiębiorstw. Bogactwo smaków, najwyższa jakość składników a zarazem ozdoba stołu - oto co zyskają Państwo decydując się na nasz catering dla firm. 

catering pod poznaniem.jpg
Stół na imprezę

Menu dopasowane do osobistych preferencji

Jak wygląda procedura zamawiania obsługi cateringowej? Wystarczy złożyć zamówienie, a następnie podać preferencje żywieniowe i gotowe. Nasza firma zajmie się dostarczeniem zamówienia pod wskazany adres w Poznaniu i jego okolicach. Dla Państwa przygotujemy zarówno dania tradycyjne, jak i bardziej wyszukane potrawy. 

Bogaty jadłospis

Dzięki własnej bazie transportowej, oferujemy Państwo usługę gastronomiczną, którą dostarczamy w ustalonym czasie. Przedstawiamy atrakcyjny cennik, a także wyborny smak przygotowywanych przez nas potraw. Proponujemy m.in. zdrowe sałatki, kanapki, przekąski, dania wegetariańskie, posiłki regeneracyjne, lunche i obiady dla instytucji. 

catering dla firm.jpg

Zadzwoń

Reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 537-009-740