Posiłki regeneracyjne Poznań (Wielkopolska)

Strona główna » Catering » Posiłki regeneracyjne
usługi cateringowe.jpg

Regularne i zbilansowane posiłki to podstawa zdrowego żywienia. Firma cateringowa Hedan to m.in. bogata oferta usług gastronomicznych, skierowana również do firm. Gwarantujemy wysokiej jakości obiady pracownicze przygotowywane przez profesjonalną kadrę. Jedzenie dowozimy na terenie Poznania i innych miast Wielkopolski. Jadłospis komponujemy w zależności od preferencji konsumentów, dbamy o to, by menu było maksymalnie dostosowane do potrzeb i upodobań naszych klientów. Cennik układany jest indywidualnie, a ceny zależą od ilości i rodzaju zamawianych potraw. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringową.

Wyślij zapytanie

Posiłki dla twoich pracowników

Żywienie zbiorowe wcale nie musi być drogim przedsięwzięciem. Gwarantujemy zdrowe, najwyższej jakości potrawy w przystępnych cenach. Nie musisz martwić się o dojazd i odbiór jedzenia. W ofercie cateringowej skierowanej do firm znajdują się posiłki profilaktyczne, dostarczane każdego dnia w formie kanapek lub ciepłych dań obiadowych, a dostawa zawsze odbywa się o wyznaczonej przez firmę porze. Jedzenie dla pracowników przygotowujemy ze świeżych produktów wysokiej jakości.

Oferta cateringowa skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych firm. Pracownicze żywienie zbiorowe może być tanie. Dodatkowo zapewnia zadowolenie pracowników i zwiększa ich wydajność oraz zaangażowanie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny posiłków przygotowywanych przez wykwalifikowanych pracowników oraz terminową dostawę zamówień pod wskazany adres. Obszar, na którym działamy, to Wielkopolska.

Idealnie dobrane menu

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące zamawianych potraw. Bogate menu to możliwość wyboru jedzenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego z pracowników. Oferujemy kanapki oraz ciepłe dania obiadowe mięsne oraz wegetariańskie. Wysokiej jakości posiłki regeneracyjne z pewnością zapewnią odpowiedni poziom energii i przełożą się na większą wydajność pracy. Hedan to gwarancja profesjonalnej obsługi cateringowej.

catering wielkopolska.jpg
bierzmowanie.jpg

Dowóz - Poznań i okolice

Posiłki dla pracowników zarówno małych, jak i dużych firm, dowozimy na terenie Poznania i innych miast Wielkopolski, takich jak:

  • Kórnik
  • Środa Wielkopolska
  • Śrem
  • Swarzędz
  • Luboń
  • Mosina
  • Kościan
  • Września
  • Kostrzyn

Zadzwoń

Reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 537-009-740