Przyjęcia komunijne - Poznań, Wielkopolska

Strona główna » Imprezy » Komunie
imprezy okolicznościowe.jpg

Dom Gościnny Hedan to idealna sala na komunię pod Poznaniem. Uroczyście zorganizowane przyjęcie komunijne może zapisać się w Państwa pamięci, jako wspomnienie cudownych chwil. Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważny czas dla każdej chrześcijańskiej rodziny, która prowadzi dom w duchu tradycyjnych wartości i chce, aby ich pociecha kontynuowała życie w sakramencie. Firma Hedan umożliwia wynajęcie sali na komunię, dzięki czemu będą mogli Państwo uczcić uroczystość z całą swoją rodziną. Poza wyprawieniem przyjęć komunijnych oferujemy również organizację imprez okolicznościowych m.in. wesel, styp, chrzcin.

Wyślij zapytanie

Wyjątkowe menu na przyjęcie komunijne

Profesjonalne usługi gastronomiczne i odpowiednio przygotowana sala na komunię, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Dzięki specjalnie dopasowanemu menu, można być pewnym, że przy organizacji komunii nie zabraknie ulubionych potraw najważniejszego gościa, czyli pierwszokomunisty. Z kolei zaproszeni na przyjęcie komunijne goście będą mieli okazję docenić menu, które zostanie przygotowane dla nich z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Wystrój sali na komunię

Wyjątkowe uroczystości zasługują na wyjątkową oprawę, dlatego zachęcamy Państwa do zorganizowania imprez okolicznościowych, w tym także wynajęcia sali na komunię, w naszym “Domu Gościnnym”. Umożliwiamy dopasowanie wyglądu sali do Państwa preferencji. Eleganckie dodatki i zastawa stołowa lub minimalistyczny wystrój - sala na Pierwszą Komunię może wyglądać tak, jak Państwo sobie wymarzą. 

przyjęcia na różne okazje.jpg
hedan wesele i imprezy okolicznościowe.jpg

Wyjątkowa lokalizacja na przyjęcie komunijne

Spokojna i cicha okolica, w której znajduje się Dom Gościnny”, sprawia, że miejsce cieszy się niegasnącą popularnością. Elegancko wystrojona sala na komunię w bezpośrednim sąsiedztwie ogrodu może być idealnym miejscem na spotkanie z rodziną. Przy ładnej pogodzie, rówieśnicy pierwszokomunisty będą mogli pobawić się swobodnie na świeżym powietrzu w przerwie między posiłkami, a dorośli znajdą doskonałe miejsce na spacer i swobodną rozmowę. 

Organizacja i obsługa sali na komunię

Oprócz wynajęcia sali, czyli umożliwienia zorganizowania przyjęcia komunijnego w naszym Domu Gościnnym, oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalną obsługę cateringową. Dzięki niej, będą mogli Państwo skupić się na celebrowanie czasu spędzonego wspólnie z rodziną. 

Catering - usługi gastronomiczne
dom gościnny hedan.jpg

Przyjęcie komunijne pod Poznaniem

Zachęcamy do zorganizowania uroczystości w odpowiednio przygotowanej sali na komunię, która uświetnia niezwykły czas w życiu wielu rodzin. Oferujemy naszym Klientom catering na przyjęcia komunijne oraz obsługę cateringową nie tylko w Poznaniu, ale na terenie całej Wielkopolski.

Dostarczamy jedzenie do następujących miast:

  • Kórnik
  • Środa Wielkopolska
  • Śrem
  • Swarzędz
  • Luboń
  • Mosina
  • Kościan
  • Września
  • Kostrzyn

Zadzwoń

Reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 537-009-740