ZAPRASZAMY

Firma Hedan prowadzi działalność cateringową od 17 lat jako jedna z pierwszych w Wielkopolsce.

Ciągle się doskonalimy i podnosimy swoje umiejętności, dzięki temu zdobyliśmy zaufanie i wiarygodność klientów. Od 2007 r. powiększyliśmy swoją działalność o "Dom Gościnny", dużą i przestronną salę bankietową, umożliwiając naszym klientom pełną i profesjonalną organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych w bliskiej lokalizacji Poznania i okolic.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Organizacja Wesel

Dom Gościnny jest to duża, przestronna i klimatyzowana sala bankietowa z bazą noclegową i ogrodem. Oferujemy wspaniałe miejsce wraz z bogatą ofertą menu. Dogodne położenie gwarantuje szybki i bezproblemowy dojazd z Poznania, Lubonia, Środy Wielkopolskiej, Śremu, Swarzędza, Wrześni itp.

SPRAWDŹ

Catering

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży cateringowej pomożemy stworzyć nawet najbardziej wyszukane menu. Przez lata doświadczenia poznaliśmy oczekiwania naszych odbiorców. Oferujemy catering dla indywidualnego klienta, obsłużymy imprezy firmowe, integracyjne, szkolenia, zebrania, bankiety, wigilie firmowe, konferencje oraz wszelkiego rodzaju przyjęcia.

SPRAWDŹ

Żywienie

Firma cateringowa Hedan od wielu lat zajmuje się profesjonalnie produkcją oraz dostarczaniem żywności dla szkół, przedszkoli, zakładów pracy, szpitali oraz różnego rodzaju placówek medycznych, domów pomocy społecznej czy zakładów opiekuńczo-leczniczych obsługujących pacjentów. Obiady lub całodzienne wyżywienie dostarczane są na czas i miejsce, spełniając przy tym wszelkie standardy i normy.

SPRAWDŹ

Imprezy Okolicznosciowe

Oferujemy organizację wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych zarówno w Domu Gościnnym, w plenerze, jak i w wyznaczonym miejscu. Pomożemy dobrać i stworzyć menu, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

SPRAWDŹ

LCDK2 from Robert Wita on Vimeo.

oświetlenie sali - www.lcdk.pl
realizacja filmu - www.robertwita.pl

Galeria


Centrum Marketingu Internetowego

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 606 228 813