Konferencje Wielkopolska

Strona główna » Konferencje
konferencje

Elegancka sala konferencyjna na wynajem

Chcesz zorganizować konferencję w Poznaniu lub na terenie Wielkopolski? Szukasz odpowiedniego miejsca, które pomieści wszystkich gości? W takim razie rozważ nasz Dom Gościnny usytuowany 22 km od Poznania w Środzie Wielkopolskiej. To nowoczesny obiekt, który niczym nie ustępuje salom konferencyjnym, jakie znajdziesz w Poznaniu lub innych miastach Wielkopolski. Zadbamy o to, aby wszyscy uczestnicy wydarzenia spędzili czas w miłej atmosferze oraz w eleganckim otoczeniu.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami, a chętnie przedstawimy wszelkie szczegóły związane z wynajmem sali konferencyjnej w naszym Domu Gościnnym.

Wyślij zapytanie

Zadbamy o catering podczas konferencji

Oferujemy nie tylko wynajem sal konferencyjnych w woj. Wielkopolskim 22km od Poznania. Zadbamy także o wyżywienie gości. Chętnie przygotujemy bogate menu dopasowane do okazji, które trafi w gusta nawet najbardziej wymagających uczestników wydarzenia. Profesjonalni kucharze oraz kelnerzy będą do dyspozycji gości przez cały czas trwania konferencji.
Naszym klientom oferujemy więcej niż zwykłe sale wykładowe i ośrodki konferencyjne w Poznaniu.

Sala konferencyjna w pięknej okolicy

Oferta wynajmu sali konferencyjnej kierowana jest do osób z Wielkopolski, w tym z Poznania oraz innych okolicznych miast. Nasz Dom Gościnny znajduje się w ładnej okolicy, łatwo dojechać, dysponujemy także dużym parkingiem. Zapraszamy do organizacji konferencji właśnie u nas osoby z:

  • Swarzędza,
  • Lubonia,
  • Kórnika,
  • Śremu,
  • Mosiny,
  • Kościana,
  • Środy Wielkopolskiej,
  • Kostrzyna,
  • Wrześni.
Stół na imprezę
dom gościnny lato

Atrakcyjny cennik organizacji konferencji

Nasze sale konferencyjne są żywym dowodem na to, że wydarzenia tego typu można zorganizować w miejscu o eleganckim wystroju i z profesjonalną obsługą nie przepłacając. Oferujemy bardzo korzystny cennik wynajmu sali konferencyjnej dla osób z Poznania i całej Wielkopolski. Każdorazowo upewniamy się czego dokładnie oczekuje klient, a następnie staramy się te oczekiwania zrealizować.

Galeria

Zadzwoń

Reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 508-255-527