Organizacja Spotkań firmowych

dom weselny pod poznaniem.jpg

Imprezy firmowe to ważny element życia pracowniczego - pozwalają na spotkanie się poza biurem w mniej formalnych okolicznościach i wspólne spędzenie czasu, które zaowocować może zacieśnieniem więzi. Dobry i efektywny zespół to zgrany zespół. “Dom Gościnny” to obiekt oferujący m.in. organizację spotkań firmowych i wynajem sali na spotkania integracyjne dla firm lub na służbowe spotkanie biznesowe.

Wyślij zapytanie

Miejsce firmowych spotkań

“Dom Gościnny” znajdujący się pod Poznaniem to idealna przestrzeń do organizacji spotkań firmowych i spotkań biznesowych. Piękna okolica, duży ogród oraz komfortowe wnętrza to gwarancja zadowolenia uczestników imprez i spotkań zarówno formalnych, jak i nieformalnych. Przestronna, klimatyzowana sala pomieści do 200 osób, co czyni ją świetnym miejscem do zorganizowania eventów takich jak imprezy andrzejkowe, wigilie firmowe czy cykliczne spotkania pracownicze.

Indywidualnie skomponowane menu

Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę - zachęcamy do skorzystania z oferty cateringowej, która oferuje szerokie usługi gastronomiczne. Zrezygnuj z tanich i niezdrowych przekąsek - zapewniamy catering dostosowany do charakteru imprezy okolicznościowej: zimny bufet z przekąskami lub ciepłe dania, zarówno tradycyjne, jak i bardziej wykwintne. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Cennik ustalany jest indywidualnie - ceny uzależnione są od ilości i rodzaju zamówionych dań. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy cateringowej.

imprezy okolicznościowe.jpg
Stół na imprezę

Sala dla firm

Dom gościnny to możliwość wynajmu sali na potrzeby m.in. imprez firmowych. Przestronne pomieszczenie umożliwia dowolny układ stołów i aranżację wnętrza, tak by było ono dostosowane do charakteru  spotkania - biznesowego, konferencji czy o mniej formalnym charakterze. Przygotujemy salę oraz dekoracje, tak by wystrój spełniał wszelkie oczekiwania. Oferujemy profesjonalną usługę na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta bez względu na wielkość organizowanej imprezy.

Lokalizacja

Obiekt zlokalizowany jest jedynie 22 km od centrum Poznania, dlatego oferta skierowana jest głównie do firm znajdujących się na terenie województwa Wielkopolskiego w miastach takich jak:

  • Poznań
  • Kórnik
  • Środa Wielkopolska
  • Śrem
  • Swarzędz
  • Luboń
  • Mosina
  • Kościan
  • Września
  • Kostrzyn
przed domem gościnnym.jpg

Reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 606 228 813