Organizacja Komunii

imprezy okolicznościowe.jpg

Przyjęcie komunijne organizowane w “Domu Gościnnym” pod Poznaniem może zapisać się w Państwa pamięci, jako wspomnienie cudownych chwil. Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważny czas dla każdej chrześcijańskiej rodziny, która prowadzi dom w duchu tradycyjnych wartości i chce, aby ich pociecha kontynuowała życie w sakramencie. Firma Hedan umożliwia wynajęcie sali na komunię, dzięki czemu będa mogli Państwo uczcić uroczystość z całą swoją rodziną. Oferujemy organizację imprez okolicznościowych m.in. wesel, styp, chrzcin, a także przyjęć komunijnych. 

Wyślij zapytanie

Menu dobrane do charakteru uroczystości

Profesjonalne usługi gastronomiczne, które są przez nas oferowane, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Dzięki specjalnie dopasowanemu menu, można być pewnym, że ulubione potrawy najważniejszego gościa, czyli pierwszokomunisty, znajdą się na Państwa stole. Z kolei zaproszeni goście będą mieli okazję docenić menu, które zostanie przygotowane dla nich z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Wystrój sali

Wyjątkowe uroczystości zasługują na wyjątkową oprawę, dlatego zachęcamy Państwa do zorganizowania imprez okolicznościowych, w tym także wynajęcia sali na komunię, w naszym “Domu Gościnnym”. Umożliwiamy dopasowanie wyglądu sali do Państwa preferencji. Eleganckie dodatki i zastawa stołowa lub minimalistyczny wystrój - sala na Pierwszą Komunię może wyglądać tak, jak Państwo sobie wymarzą. 

przyjęcia na różne okazje.jpg
hedan wesele i imprezy okolicznościowe.jpg

Wyjątkowa lokalizacja

Spokojna i cicha okolica, w której znajduje się “Dom Gościnny”, sprawia, że miejsce cieszy się niegasnącą popularnością. Elegancko wystrojona sala w bezpośrednim sąsiedztwie ogrodu może być idealnym miejscem na spotkanie z rodziną na przyjęciu komunijnym. Przy ładnej pogodzie, rówieśnicy pierwszokomunisty będą mogli pobawić się swobodnie na świeżym powietrzu w przerwie między posiłkami, a dorośli znajdą doskonałe miejsce na spacer i swobodną rozmowę. 

Obsługa sali

Oprócz wynajęcia sali, czyli umożliwienia zorganizowania uroczystości w naszym “Domu Gościnnym”, oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalną obsługę cateringową. Dzięki niej, będą mogli Państwo skupić się na celebrowanie czasu spędzonego wspólnie z rodziną. 

Catering - usługi gastronomiczne
dom gościnny hedan.jpg

Przyjęcie komunijne w “Domu Gościnnym”

Zachęcamy do zorganizowania uroczystości, która uświetnia niezwykły czas w życiu wielu rodzin, w naszym “Domu Gościnnym”. Oferujemy naszym Klientom catering z dowozem oraz obsługę cateringową nie tylko w Poznaniu, ale na terenie całej Wielkopolski.

Dostarczamy jedzenie do następujących miast:

  • Kórnik
  • Środa Wielkopolska
  • Śrem
  • Swarzędz
  • Luboń
  • Mosina
  • Kościan
  • Września
  • Kostrzyn

Reklama w Google: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

formularz szybkiego kontaktu

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

lub Zadzwoń do nas

tel. +48 606 228 813